Mikołajkowy wyjazd

9 grudnia, grupa Odkrywców i Gwiazdek wybrała się razem z klasami 1-3 na wycieczkę do „Nove kino” Siedlce na bajkę pt. ” Gwiazdka Klary Muu”. Dzieciom spodobała się wesoła, świąteczna fabuła przedstawiona w bajce. Wszystkie dzieci oglądały ją jak zaczarowane.

Po kinie, dzieci udały się do Parku trampolin „Jump -Out „. Na początku przeprowadzona została rozgrzewka oraz omówione zostały zasady bezpieczeństwa związane z zabawą na trampolinach. Podczas wspólnych zabaw uczniowie  mogli skakać na trampolinach, wspinać się po ściance, skakać do basenu z piankami oraz pokonywać tor przeszkód. Tego dnia nikt nie mógł narzekać na nudę, uśmiech nie schodził z ich twarzy.

Na koniec wyjazdu, czekała na wszystkich gorąca pizza, którą każdy chętnie skosztował. Ten dzień na długo zapadnie w pamięci wszystkich uczestników. Wywołał on wiele pozytywnych emocji, rozbudził ich ciekawość świata.