Wszystkiego najlepszego dla Babć i Dziadków

Mimo iż nasi kochani Dziadkowie nie mogli nas odwiedzić w przedszkolu, to ani dzieci, ani nauczyciele nie zapomnieli o tym wyjątkowym święcie.

Od czego przecież mamy Internet? Zatem występy z okazji tego szczególnego dnia zostały przeniesione w sferę wirtualną.

Dzieci przygotowały część artystyczną opowiadającą o tym jak to babcia poznała dziadka stojąc w kolejce do sklepu w czasach PRL-u. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenkę a na konie tańczyły twista. Mali artyści z wielkim przejęciem odtwarzali swoje role. Na twarzach dzieci widać było skupienie oraz ogromną radość, że mogą skierować kilka ciepłych słów do swoich Babć i Dziadków, których bardzo kochają, szanują za Ich cierpliwość, wyrozumiałość, dobroć i doświadczenie życiowe.

Oprócz części artystycznej przedszkolaki z każdej grupy przygotowały piękne prezenty dla dziadków: laurki, kalendarze oraz słoiczki z pysznym i zdrowym dodatkiem do herbatki.

Życzy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo zdrowia, bo wszyscy wiemy, jakie jest ono ważne. Dużo radości każdego dnia, bo przecież to uśmiech jest dla nas wszystkich najcieplejszym promieniem słońca, nawet gdy za oknem szaruga. Dużo miłości, bo każdy z nas potrzebuje jej do życia i spełnienia wszystkich marzeń – pamiętajcie, Drodzy Dziadkowie, że na marzenia zawsze jest dobry czas!