Spotkanie z naszym pupilem

Dzisiaj w przedszkolu odbyły się zajęcia z dogoterapii, które były długo wyczekiwane przez wszystkich przedszkolaków. Jak zawsze, dzieci rozpoczęły spotkanie z Ami od jej nakarmienia. Podczas zajęć dzieci oglądały obrazki i omawiały gdzie znajdują się czworonogi, a następnie układały wycięte fragmenty zdjęć i próbowały je dopasować w odpowiednie miejsca. Dzieci grały w memory utrwalając tym samym wszystkie rasy psów. Gra wymagała od dzieci skupienia uwagi, zapamiętania miejsc poszczególnych kart oraz nazwania wszystkich ras psów. Dzieci z grupy Gwiazdek i Obłoczków miały za zadanie uczesać swojego czworonoga. Odkrywcy z kolei wybrali się na wspólny spacer przy muzyce, gdy muzyka ucichła dzieci wykonywały różne ćwiczenia, które prezentowała im trenerka z Ami. Na koniec wszyscy pokonali tor przeszkód i gorąco pożegnali swojego pupila.