Wyżej, mocniej dalej hop! Do zwycięstwa tylko krok!

28 września 2022 roku to ważna data dla uczniów, nauczycieli oraz rodziców dzieci uczęszczających do naszej szkoły.

Tego dnia nastąpiło oficjalne otwarcie boiska wielofunkcyjnego z siłownią terenową i placem zabaw dofinansowanego

w ramach Programu Rozwoju Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2021

W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście: Pani Marszałek Ewa Orzełowska, Pan Hubert Pasiak Wójt Gminy Zbuczyn,

Pan Adam Cisak Radny Gminny i Pan Jacek Izdebski Radny Powiatowy.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania zebranych na boisku szkolnym, wspólnego odśpiewania hymnu i  przecięcia wstęgi.

Następnie goście udali się na salę gimnastyczną , gdzie uczniowie zaprezentowali bogaty program artystyczno- sportowy.

Po nim Pani Dyrektor Beata Sieczkiewicz wręczyła kwiaty Pani Marszałek Ewie Orzyłowskiej

i  wyraziła serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie, które przyczyniły się powstania tego pięknego i przydatnego obiektu.

Na koniec głos zabrali goście, podczas krótkich wystąpień gralulowali uczniom, rodzicom i nauczycielom udanej inwestycji.

Na ręce Dyrektor Szkoły zostały przekazane  prezenty w postaci zestawów piłek do różnych gier zespołowych.

Cieszymy się z nowego boiska i mamy nadzieję, że nie tylko uatrakcyjni ono lekcje wychowania fizycznego,

ale także podniesie edukacyjną i wychowawczą rolę sportu w codziennym życiu uczniów.