Dzień Kobiet u Gwiazdek

Każdy chłopak – jasna sprawa! O tym ważnym dniu pamięta.

I dziś kilka słów powiedzieć do Was chce z okazji święta.

Zdrowia, szczęścia i uśmiechu, niekończącej się zabawy!

Żeby każdy dzień w przedszkolu był niezwykły i ciekawy.

Żeby świat był kolorowy, by marzenia się spełniły

I by każdy Wasz kolega był dziś wyjątkowo miły.

Te życzenia prosto z serca, z przyjemnością Wam składamy.

I cieszymy się ogromnie, że Was w swojej grupie mamy.

W środę 8 marca świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień kobiet. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu chłopcy składali życzenia dziewczynkom i paniom. Nie obyło się bez drobnych upominków przygotowanych przez rodziców. Uśmiechy nie schodziły z twarzy dziewczynek przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi dżentelmeni, byli uczynni i sympatyczni.

Tego dnia prezentów nie było końca. Grupę Gwiazdek odwiedzili również chłopcy z Samorządu Szkolnego przynosząc dla nich naklejki                    z życzeniami oraz słodkie koktajle. Na koniec dnia chłopcy zaprosili swoje koleżanki do mini kina. Jak przystało na prawdziwe kino, nie zabrakło również popcornu przygotowanego dla każdego przedszkolaka. Kiedy wszyscy zajęli swoje miejsca rozpoczął się długo wyczekiwany seans filmowy. Dzieci poczuły się jak w prawdziwym kinie. Wszyscy byli bardzo zachwyceni przygotowaną niespodzianką.