Jesienny pokaz mody

17.10.2023r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs – JESIENNY  POKAZ  MODY.

W tym dniu nasze przedszkole zmieniło  się w wybieg dla najmłodszych modeli i modelek – był czerwony dywan, a także pięknie zaaranżowany kącik dla paparazzi, w którym każdy uczestnik pokazu mody miał zrobione pamiątkowe zdjęcie.

Na wybiegu pojawiło się  łącznie aż 50 dzieci. Na czerwonym dywanie można było podziwiać wesołe wiewiórki, muchomorki, jeże, sowy, jesienne duszki czy grzybiarzy. Jesienne stroje przygotowali Rodzice wykazując się wielką pomysłowością. Do wykonania ubrań wykorzystali  wszelakie dary jesieni – kolorowe liście, kasztany, żołędzie i jarzębinę.

Dzieciom zabawa ta sprawiła ogromną frajdę. Każdy chętnie pozował do zdjęć podczas rewii mody.

Każdy strój był przepiękny, jedyny i niepowtarzalny a Jury nie miało łatwego zadania. Ostatecznie z każdej grupy wiekowej zostały przyznane po 4 wyróżnienia. Wszystkie dzieci za udział w konkursie otrzymały nagrody a osoby wyróżnione dodatkowo dyplom oraz skarbonkę.