Świąteczne warsztaty z rodzicami

14. 12.2023 r. w naszym przedszkolu odbyły się świąteczne warsztaty z rodzicami.

Dzieci przywitały rodziców kolędą oraz zaśpiewały dla nich wzruszające świąteczne życzenia. Następnie panie wykonały wszystkim rodzinom pamiątkowe zdjęcia w zimowej aranżacji a czas oczekiwania umilała degustacja pierników.

Po sesji zdjęciowej przyszedł czas na warsztaty. Rodzice razem z dziećmi wykonali trzy ozdoby: bombkę, stroik w szkle oraz świąteczną kartkę. Dzieci z zapałem pomagały rodzicom w wyborze dekoracji, których na stołach był bardzo duży wybór. Wszyscy byli bardzo zaangażowani w pracę a efekt końcowy był zachwycający. Podczas warsztatów nie zabrakło również czasu na wspólne kolędowanie.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za aktywny udział w warsztatach.

Z pewnością na długo pozostaną one w pamięci dzieci, dla których wspólne spotkanie w przedszkolu z rodzicami jest zawsze ogromnym wydarzeniem.