Kolonie letnie w Krynicy Zdrój!!!

Tegoroczny wyjazd kolonijny rozpoczął się bardzo wcześnie, bo już 24 czerwca o 5.00 wyruszyliśmy z Izdebek Kosnów do Krynicy Zdrój.

Już pierwszego dnia odwiedziliśmy Kraków, przebylismy pieszo cały trakt królewski. Późnym wieczorem dotarliśmy na miejsce docelowe, czyli do OW Hajduczek.

Kolejne dni były wypełnione przeróżnymi wycieczkami, wyprawami, zabawami i pogadankami. Uczestniczyliśmy w Questach, dzięki którym poznaliśmy Krynicę i jej sekrety.

Wspieliśmy się na Huzary, Wierchomlę i Jaworzynę Krynicką. Zwiedziliśmy Nowy Sącz, Muszynę, Powroźniki. Przecudownie bawiliśmy się na basenie oraz podziwialiśmy piękno ogrodów biblijnych i sensorycznych. Zachwycający był równiez spływ Dunajcem, podczas którego mogliśmy podziwiać wspaniałe widoki. Ale co dobre, szybko się kończy, dlatego już 7.07 musielismy wracac do domów. Pozostały nam za to wspomnienia i moc zdjęć.

Wypoczynek letni w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany dla 50 osób ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750,00 zł na każdego uczestnika.