Wyniki konkursu wielkanocnego „ Easter Pet”

Konkurs był skierowany do przedszkolaków oraz uczniów klas 1-3.

Waszym zadaniem było wykonać dowolne wielkanocne zwierzątko ( baranka, zajączka lub kurczaka) różnorodną techniką.

Prace mogły być przestrzenne oraz stworzone na kartce. Oprócz tego, że konkurs był plastyczny to również zawierał elementy angielskie. Należało podpisać dowolne elementy stworzonego zwierzątka mogły to być ( nazwy kolorów, części ciała, nazwy wielkanocne ). Angielski konkurs wielkanocny cieszył się ogromną popularnością wśród najmłodszych !

Wasze prace były przepiękne i bardzo kreatywne. Zwierzątka były wykonane z różnorodnych materiałów m.in. z patyczków,z bazi, słomy, plasteliny, piórek, bibuły , tektury itd. Większość prac była wykonana z ekologicznych materiałów. Bardzo Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział i chcielibyśmy wyłonić zwycięzców. To zadanie było bardzo trudne, dlatego postanowiliśmy nagrodzić Wszystkich i ogłosić pierwsze miejsca oraz wyróżnienia.

Przedszkole:

I miejsce – Julia Krypa

II miejsce – Aleksandra Skultecka

III miejsce – Szymon Królikowski

wyróżnienia : Lena Borowska, Arkadiusz Gieranin, Nataniel Śledź , Nikola Otłog

Klasy 1 -3

I miejsce – Radosław Izdebski

II miejsce – Aleksandra Sobiczewska

III miejsce Gabriela Jastrzębska & Magdalena Marcinkiewicz

wyróżnienia: Weronika Biarda, Lena Januszewska

Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim za udział ! I przypominamy , że każde dziecko dostanie niespodziankę za udział w Konkursie !

Dyplomy i nagrody zostaną wręczone w najbliższym czasie w szkole.