Przesłuchania konkursowe

19 listopada 2021 r. w Sali Białej MOK w Siedlcach odbyły się przesłuchania konkursowe  „Jesiennego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej”.  Nasze przedszkole w konkursie reprezentowali:

 Dominika Celińska, Łucja Wierzejska, Antoni Danielak oraz Szymon Królikowski.

Wystąpili oni w kategorii zespół wykonując piosenkę „ Jesienny bal”, do której słowa napisała Marta Jelonek a muzykę skomponował Miłosz Konarski.

Do konkursu dzieci zostały przygotowane prze Marlenę Orzyłowską i Joannę Kaczyńską. Panie zadbały również o piękne stroje krakowskie dla dzieci, które wzbudziły zachwyt wśród publiczności. Nasze przedszkolaki podczas swojego występu nie tylko pięknie śpiewały ale również tańczyły w parach krakowiaka.

Dzieci za udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki, które bardzo się im spodobały.

Przedszkolaki biorąc udział w tym konkursie mogły oswoić się z większą sceną , występami przed publicznością oraz śpiewaniem do mikrofonu.  Zdobyte doświadczenia z pewnością wykorzystają podczas kolejnych konkursów wokalnych.