Barwy ojczyste – podsumowanie konkursu plastycznego

Z okazji zbliżającego się 11 listopada czyli Dnia Niepodległości w naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs plastyczny pt. „Barwy ojczyste”.

Wymagania techniczne jakie zostały postawione przed przedszkolakami to przede wszystkim samodzielna twórczość plastyczna dzieci, format pracy A4, a także dowolna technika pracy,

Celem konkursu było pobudzenie aktywności twórczej dzieci, rozwijanie kreatywności oraz uzdolnień plastycznych, poznawanie różnych technik pracy, a co najważniejsze zachęcenie Rodziców do wspólnego współdziałania i spędzanie czasu z dziećmi.

Na konkurs wpłynęło do nas 15 prac, które były oceniane w dwóch kategoriach: 3-4 latko oraz 5-6 latki. Jury miało bardzo trudne zadanie wyłonić po 3 miejsca z każdej kategorii. Oto Wyniki!

3-4 latki.

1 miejsce Julian Wierzejski

2 miejsce Michał Szymecki

3 miejsce Milena Radzikowska

5-6 latki

1 miejsce Dominik Soszyński

2 miejsce Laura Zbucka

3 miejsce Piotr Skultecki

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz drobnymi nagrodami.

Zachęcamy Kosnoludki do brania udziału w kolejnych konkursach, bo na prawdę warto!