Dzień Rodziny u Kosnoludków

Dzień rodziny to wspaniały czas zarówno dla Rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu.

Z tej okazji  4 czerwca przedszkolaki z razem z Rodzicami pojechały do Klimek, aby tam wspólnie świętować Dzień Mamy, Taty oraz Dziecka.

Spotkanie rozpoczęło się od wspaniałych występów dzieci. Przedszkolaki zaprezentowały wiersze, piosenki i taniec oraz wręczyły najbliższym własnoręcznie wykonane upominki.

Następnie przyszedł czas na niespodziankę dla dzieci. Specjalnie tego dnia Rodzice wystawili  dla swoich pociech przedstawienie pt ,,Rzepka”. Aktorzy spisali się profesjonalnie, wszyscy byli zachwyceni humorystyczną  interpretacją wiersza J. Tuwima, a dzieci dumne ze swoich Rodziców. Przedstawienie na długo pozostanie nam w pamięci.

Po zakończeniu części artystycznej przyszedł czas na piknik oraz zabawę na leśnym placu zabaw. Dzieciom najbardziej spodobała się długa zjeżdżalnia oraz możliwość budowania szałasów. W trakcie trwania pikniku Rodzice przygotowali grilla oraz smakołyki dla swoich pociech.

Z okazji Dnia Rodziny życzymy Państwu dużo zdrowia, uśmiechu oraz satysfakcji z bycia Rodzicem. Wszystkiego najlepszego!