Pożegnalne zajęcia z robotyki

14 czerwca odbyły się ostatnie w tym roku zajęcia z robotyki prowadzone przez trenerów z Małego Inżyniera.

Był to czas podsumowania całorocznej pracy oraz zdobytej wiedzy podczas zajęć. Dzieci z grupy Astronautów oraz Odkrywców tego dnia mogły zbudować roboty, które najbardziej im się podobały podczas zajęć. Ostatecznie każdy wybrał coś innego począwszy od samochodów na zwierzątkach kończąc. Dodatkowo dzieci budowały swoje roboty tylko w połowie zgodnie z instrukcją. Dalsza część pracy była polem do popisu ich ogromnej kreatywności. Na zakończenie zajęć wszyscy młodzi konstruktorzy otrzymali pamiątkowe dyplomy ukończenia kolejnego poziomu kursu robotyki oraz bidony na wodę.

Dziękujemy trenerom za ich pracę i zaangażowanie oraz z niecierpliwością czekamy na kolejny rok konstrukcyjnych wyzwań.