Walentynki w naszej szkole

W Dniu Świętego Walentego
każdy uczuciem obdarowuje każdego.

W tym roku uczniowie naszej szkoły bardzo hucznie obchodzili Święto Zakochanych.

Wszystko rozpoczęło się w ubiegłym tygodniu, gdy został ogłoszony konkurs na najpiękniejsze ,, Walentynkowe serce”

Pod koniec tygodnia na szkolnym korytarzu stanęło ogromne czerwone pudło,

które okazało się skrzynką poczty walentynkowej.

Uczniowie, dzięki niemu mogli  przesłać kartki i drobne upominki dla swojej sympatii.

Jakby tego było mało, w poniedziałek -15 lutego odbył się walentynkowo – karnawałowy bal przebierańców.

Natomiast we wtorek nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu w odpowiedzi, na który powstało wiele walentynkowych serc.

Konkurs był oceniany w 3 kategoriach : Przedszkole, klasy 1-3, klasy 4-8.

Maluchy i starsi uczniowie mieli za zadanie wykonać dowolną techniką walentynkowe serce.

Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością.

Uczniowie wykonali serduszka z różnych materiałów: kolorowego bloku, nitek, cekinów ,bibuły.

Niektóre z nich były nawet indywidualnie szyte.

Jury miało trudne zadanie, które serce zasługują na miano najpiękniejszego.

Jednak konkurs, to konkurs i zwycięzców trzeba wyłonić. A oto i oni:

Przedszkole 1. Zuzanna Chojecka 2. Julia Jasińska 3. Michał Sobiczewski Wyróżnienia Nataniel Śledź, Julia Czerską, Błażej Januszewski

Klasy 1-3 1.Magdalena Marcinkiewicz 2. Bartosz Jasiński 3. Weronika Biadra Wyróżnienia Dawid Czerski

Klasy 4-8 1. Ewelina Jasińska 2.Julia Chojecka 3. Anna Cielemencka

Oprócz wyłonionych zwycięzców – na wszystkie dzieci będą czekały nagrody.

Wszystkim gratulujemy i zachęcamy do udziału w dalszych konkursach!