Wspomnienia z wycieczki do Warszawy!

Uczniowie klas 1-3 mieli okazje skorzystać z programu ,,Poznaj Polskę”, dzięki któremu mogli pojechać do jednego z najpiękniejszych miast w Polsce, do Warszawy. Pierwszego dnia uczniowie zwiedzili Zamek Królewski, w którym podczas lekcji muzealnej wysłuchali historii zamku. Następnie udali się na zwiedzanie Starego Miasta i Krakowskiego Przedmieścia. Przewodnik opowiadał wiele ciekawostek na temat życia ludzi i powstania poszczególnych obiektów, takich jak: Pomnik Syrenki Warszawskiej, Ławeczki Chopina, Kolumna Zygmunta, Pałac Prezydencki, Barbakan, Pomnik Nieznanego Żołnierza i wiele innych.

Otwórz zdjęcie

Ostatniego dnia pojechaliśmy do Muzeum Wojska Polskiego, Muzeum Pragi oraz Muzeum Neonów.

Otwórz zdjęcie
Uczniowie wrócili do domu zachwyceni.
Wycieczka oprócz wspomnień z pięknych miejsc pozostawiła także wspomnienia z wieczornych zabaw.