Wycieczka do Centrum Rozrywki Arkabos w Łukowie.

9 marca uczniowie klas I-IV wybrali się na reintegracjną wycieczkę do sali zabaw i kręgielni w Łukowie . Wiele zabawy i rozrywki dostarczyła uczniom kręgielnia. Każdy mógł spróbować swoich sił i ćwiczyć zasady gry. Dużo miłych i niezapomnianych chwil uczniowie spędzili korzystając z atrakcji na sali zabaw. Po aktywnym spędzaniu czasu w Centrum Rozrywki Arkabos uczniowie zjedli pyszny obiad. Podczas wycieczki zwiedziliśmy Muzeum Regionalne w Łukowie. Pani przewodnik przedstawiła nam wiele interesujących wystaw , m.in: wystawa prezentująca sprzęty i narzędzia rolnicze , stroje ludowe, tkaniny, oraz wyposażenie domostw regionu łukowskiego z końca XIX w i początku XX w. Mieliśmy okazję obejrzeć wystawę nawiązująca do najważniejszych wydarzeń związanych z historią miasta Łuków, historia życia ludności żydowskiej. Bardzo zaciekawiła nas wystawa czasowa Henryk Sienkiewicz znowu w Łukowie.

Z zaciekawieniem oglądaliśmy galerię reprezentujących Łukowski Ośrodek Rzeźby Ludowej. Kończąc zwiedzanie muzeum zwiedziliśmy Amonity Łukowskie, a więc amonity z tutejszych jurajskich kier lodowcowych . Podsumowując zwiedzanie uczniowie zadawali pytania naszym przewodnikom i kupili pamiątki.