Wycieczka mikołajkowa

„Dzień mikołajek,
To nie dzień bajek,
Tu wszystko stać prawdziwe się może,
Więc jeśli wierzysz w świętego Mikołaja
Możesz być pewny – on Ci pomoże!”
W piątek 02.12.2022r. w ramach prezentu Mikołajkowego dzieci z naszego przedszkola: Obłoczki, Gwiazdki i Astronauci wybrały się na wycieczkę do sali zabaw „Młynek” w Siedlcach. Celem naszej wycieczki była przede wszystkim integracja rówieśniczych grup, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu. W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. tuneli, basenu z tysiącami kulek, zjeżdżali na zjeżdżalni, jeździli samochodzikami,  budowali obiekty z dużych klocków. Zadowolone, nieco zmęczone, pełne wrażeń dzieci wróciły do przedszkola. Zerówka z kolei na swoją wycieczkę mikołajkową wybrała się do parku trampolin JumpOut, a następnie do pizzeri. Dla najstarszej grupy przedszkolnej również to był dzień pełen wrażeń, który na długo zapamiętają.