Czy pamiętacie jeszcze szkolne blogi?

PKO Bank Polski angażuje się w edukację ekonomiczną najmłodszych, oferując atrakcyjne konta dla dzieci, młodzieży i rodziców dostosowane do ich potrzeb. Całe pokolenia Polaków wspominają książeczki SKO i świnki-skarbonki. Od tamtego czasu oszczędzanie przeszło wiele zmian. Nowe SKO to trzy rodzaje kont – dla uczniów, szkół i rad rodziców – a także serwis bankowości elektronicznej – zrozumiały, bezpieczny i atrakcyjny graficznie dla dzieci, które otrzymają także własną legitymację, stworzoną na wzór karty płatniczej.

Dzięki programowi już dziecko w wieku od 5 do 13 lat jest w stanie korzystać z konta oraz z bankowości elektronicznej. Umożliwia mu to internetowe SKO sko.pkobp.pl. Dzięki niemu możemy planować oszczędzanie, zakładać wirtualne skarbonki, do których można zbierać środki z przeznaczeniem na różne cele.

Czy pamiętacie jeszcze szkolne blogi?

Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów. Nasza szkoła od kilku  już lat dokumentuje swoje sposoby na oszczędzanie na takim blogu Możecie tam wejść, zalogować się, komentować, ale przede wszystkim zobaczyć jakie pomysły na oszczędzanie mają uczniowie z innych szkół.

Zapraszamy do odwiedzin naszego szkolnego bloga! Znajdziecie na nim wiele akcji, w których wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Zachęcamy do komentowania i polubienia blogu i wpisów!

https://www.szkolneblogi.pl/blogi/izdebki-kosny/