Dzień Przedszkolaka

W poniedziałek, tj. 20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka, to wyjątkowy dzień, na który czekały wszystkie dzieci.

Do naszego przedszkola Rodzice zaprosili z tej okazji  profesjonalnych animatorów z Animekbusa, by poprowadzili całą uroczystość.

Było malowanie twarzy, zabawy ruchowe i muzyczne z rodzicami, tańce integracyjne i animacyjne, konkurencje i gry dostosowane do wieku przedszkolaków np. skaczące mustangi, limbo, a także bańki mydlane i modelowanie balonów. Największą atrakcją dla dzieci był autobus z mobilną salą zabaw, w którym znajdował się basen z kulkami, zjeżdżalnia i dwupiętrowy tor przeszkód. Rodzice przygotowali również poczęstunek dla wszystkich grup przedszkolnych.

Tego dnia każda grupa miała na sobie koszulki w kolorze, związanym z nazwą ich grupy. Najmłodsza grupa, Obłoczki miała niebieskie koszulki, grupa Gwiazdki- żółte, a Odkrywcy – zielone.

Przedszkolaki bawiły się świetnie, z ich twarzy nie schodził uśmiech, a cała impreza dostarczyła wielu emocji i niezapomnianych wrażeń, szczególnie, że tego dnia byli z nimi Rodzice. Na koniec wykonano pamiątkowe zdjęcie wraz z maskotką – tygryskiem.

Ten dzień na długo zapadnie w pamięci nas wszystkich.