Sportowy Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka, to niewątpliwie jeden z tych dni w kalendarzu, na który dzieci czekają w naszym przedszkolu przez cały rok. Zabawa, tańce, śpiew i upominki – to tylko niektóre z atrakcji jakich doświadczają najmłodsi w to szczególne dla nich święto.
W naszym przedszkolu to szczególne święto obchodziliśmy 28 września pod hasłem ,,Sportowy Dzień Przedszkolaka”. Nasze świętowanie rozpoczęliśmy częścią artystyczną, w której uczestniczyli wyjątkowi goście: Pani Marszałek Ewa Orzełowska, Pan Hubert Pasiak Wójt Gminy Zbuczyn, Pan Adam Cisak- Radny Gminy oraz Pan Jacek Izdebski – Radny Powiatowy. Po przedstawieniu piosenek i układów tanecznych przedszkolaki otrzymały od p. Marszałek prezenty w postaci odblaskowych breloczków – zwierzątek. Dalszą część dnia dzieci wraz z rodzicami spędziły przy wspólnym poczęstunku i zabawach.