Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka to świetna okazja do świętowania! Przekonała się dziś o tym męska część uczniowskiej społeczności.
Samorząd uczniowski we współpracy z koleżankami ze swoich klas postanowił uczcić święto chłopców, organizując kiermasz deserów mleczno-owocowych dla wszystkich uczniów szkoły.
Każdy przedstawiciel płci męskiej, od najmłodszych do najstarszych, dodatkowo został obdarowany przez przedstawicielki Samorządu symbolicznym medalem „super chłopaka” oraz maleńkim słodkim drobiazgiem.
Po tak optymistycznie nastrajającym początku, chłopcy z klas IV-VIII zostali zaproszeni przez dziewczyny do udziału w zabawach, przygotowanych przez nie specjalnie na tę okazję.
Śmiechom i wybuchom radości nie było końca! Chłopcy z odwagą podjęli wyzwanie. Okazało się, że nie dość, że całkiem zgrabnie radzą sobie z przyszywaniem guzików, znają się na samochodach, tańczą – nawet balet, to jeszcze potrafią zjeść cytrynę bez mrugnięcia okiem, a niektórzy wręcz z uśmiechem na ustach!
Po takich wyczynach dumni z siebie chłopcy chętnie pozowali do zdjęć z koleżankami korzystając z rekwizytów kojarzonych z atrybutami męskości – wąsów, muszek i meloników.
Życzymy naszym chłopcom, aby cały rok szkolny towarzyszyły im: energia, pewność siebie i uśmiechy, jakie mogłyśmy dzisiaj podziwiać!